zs-4
zs-33
zs-2
zs-1
 • ZHUSUN ELECTRONIC is a company specializing in the development, production and sales of communication-based connectors and components, and is committed to providing customers with comprehensive interconnection product application solutions.

  Kush jemi

  ZHUSUN ELECTRONIC është një kompani e specializuar në zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e lidhjeve dhe komponentëve të bazuar në komunikim, dhe është e përkushtuar për t'u ofruar klientëve zgjidhje gjithëpërfshirëse të aplikimit të produkteve për ndërlidhje.

 • Than Pulse Tyco HALO BEL Wurth Amphenol Molex BOTHHAND EDAC ABRACON ERNI MagJack Bourns Stewart TRP ADAM XFMRS Xmultiple TAIMAG FOXCONN UDE YDS HANRUN ASSMANN CONEC Cvilux DELTA MAGCOM PCA TDK Other More Competitive Price and Delivery.

  Përparësia jonë

  Than Pulse Tyco HALO BEL Wurth Amphenol Molex BOTHHAND EDAC ABRACON ERNI MagJack Bourns Stewart TRP ADAM XFMRS Xmultiple TAIMAG FOXCONN UDE YDS HANRUN ASSMANN CONEC Cvilux DELTA MAGCOM Më shumë konkurrues PCA TDK ÇMIMI

 • We can provide the professional complete solution for magnetic components and strong technical support as well.Widely used in PC Motherboard,development board,switches,routers,Video monitoring,Internet of Things and other communication equipment and fields.

  Shërbimi ynë

  Ne mund të sigurojmë një zgjidhje të plotë profesionale për përbërësit magnetikë dhe mbështetje të fortë teknike gjithashtu. Përdoret gjerësisht në PC Motherboard, bordin e zhvillimit, çelsat, routerët, monitorimin e videos, internetin e gjërave dhe pajisjet dhe fushat e tjera të komunikimit.

për ne
212

YUEQING ZHUSUN ELECTRONIC CO, LTD është një kompani e specializuar në zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e lidhjeve dhe komponentëve të bazuar në komunikim, dhe është e përkushtuar t'u ofrojë klientëve zgjidhje gjithëpërfshirëse të zbatimit të produkteve për ndërlidhje. Të certifikuar nga ISO9001: 2000, ROSH CE dhe FCC.

shiko më shumë