zs-4
zs-33
SFP Кејџ
zs-1
 • ZHUSUN ELECTRONIC е компанија специјализирана за развој, производство и продажба на конектори и компоненти засновани на комуникација и е посветена да им обезбеди на клиентите сеопфатни апликативни решенија за производи за интерконекција.

  Кои сме ние

  ZHUSUN ELECTRONIC е компанија специјализирана за развој, производство и продажба на конектори и компоненти засновани на комуникација и е посветена да им обезбеди на клиентите сеопфатни апликативни решенија за производи за интерконекција.

 • Than Pulse Tyco HALO BEL Wurth Amphenol Molex BOTHHAND EDAC ABRACON ERNI MagJack Bourns Стјуарт TRP ADAM XFMRS Xmultiple TAIMAG FOXCONN UDE YDS HANRUN ASSMANN CONEC Cvilux DELTA MAGCOM Други Compivery TCAD.

  Наша предност

  Than Pulse Tyco HALO BEL Wurth Amphenol Molex BOTHHAND EDAC ABRACON ERNI MagJack Bourns Стјуарт TRP ADAM XFMRS Xmultiple TAIMAG FOXCONN UDE YDS HANRUN ASSMANN CONEC Cvilux DELTA MAGCOM Други Compivery TCAD.

 • Можеме да обезбедиме професионално комплетно решение за магнетни компоненти и силна техничка поддршка, како и.

  Нашата услуга

  Можеме да обезбедиме професионално комплетно решение за магнетни компоненти и силна техничка поддршка, како и.

за нас
212

Yueqing ZhuSun Electronics Co., Ltd., основана во 2010 година, е компанија специјализирана за развој, производство и продажба на конектори и компоненти засновани на комуникација и е посветена да им обезбеди на клиентите сеопфатни решенија за производи за интерконекција и апликации.Нашите главни производи вклучуваат RJ45 конектори, LAN трансформатори, SFP конектори и USB конектори, кои се широко користени во матичната плоча за компјутер, прекинувачи, рутери, развојна плоча, камера, Интернет на нештата и друга комуникациска опрема и полиња.Се наоѓаме во Венжоу, провинцијата Жеџијанг во Кина, со удобен превоз.Посветени на моќниот тим за истражување и развој, високо контролиран систем за управување со квалитет и внимателна услуга за клиентите, нашите искусни членови на персоналот се секогаш достапни да разговараат за вашите барања и да обезбедат професионални комплетни решенија со силна техничка поддршка.Нарачките OEM и ODM се добредојдени и можеме да ја испорачаме стоката за кратко време.Дополнително, добивме сертификати ISO9001:2000, RoHS, CE и FCC.Добро продавајќи се во сите градови и провинции низ Кина, нашите производи се извезуваат и на клиенти во такви земји и региони како Германија, Франција, Англија, САД, Сингапур, Кореја, Канада, Русија и Јапонија итн. Доверливиот квалитет и одличната репутација имаат не направи високо пофалени од клиентите дома и во странство.Цврсто веруваме дека нашата техничка сила и квалитетна услуга ќе не направат постојан партнер и топло ги поздравуваме клиентите од дома и од странство да воспостават соработка и да создадат светла иднина со нас заедно.

Гледај Повеќе