пробанер

За нас

jj

ЈУЕКИНГ ЖУСУН ЕЛЕКТРОНИК СО., ООДе компанија специјализирана за развој, производство и продажба на конектори и компоненти засновани на комуникација и е посветена да им обезбеди на клиентите сеопфатни апликативни решенија за производи за интерконекција. сертифицирани од ISO9001:2000, ROSH CE и FCC.

Основана е во 2010 година, во моментов имаме околу 1000 вработени.моќен тим за истражување и развој, високо контролиран систем за управување со квалитет, конкурентна цена, ние сме во состојба да ја испорачаме стоката за кратко време. Освен тоа, можеме да обезбедиме професионално целосно решение за магнетни компоненти и силна техничка поддршка. се користи во матична плоча за компјутер, прекинувачи, рутери, развојна табла, камера, Интернет на нештата и друга комуникациска опрема и полиња.

за
Разглед на фабриката (1)

Главни производи

RJ45 конектор со 10/100/1000M/10G магнетни

10/100/1000M/10G LAN импулсен трансформатор и филтер

Приклучок за мрежна порта, модуларен приклучок, SFP/SFP+ конектор

Доверливиот квалитет и одличната кредитна состојба ни овозможуваат да добиеме поволни коментари во Германија, Франција, Англија, САД, Сингапур, Кореја, Канада, Русија и Јапонија итн. Имаме воспоставено деловни односи со многу познати компании, како ALCATEL, LUCENT, FLEXTRONICS , HUAWEI, ZTE и така натаму.

Цврсто веруваме дека нашата техничка сила и квалитетна услуга ќе не направат постојан партнер.

Технологија, решение, поврзување

Ние веруваме во супериорни решенија преку инвестирање во обемно истражување за воспоставување квалитетна интерконекција за светскиот пазар.Во ZHUSUN е од суштинско значење да се обезбеди непоколебливо задоволство на клиентите.Ние ги унапредуваме вашите потреби со внимателна и прецизна испорака.

Флексибилноста и доверливоста се клучни квалитети за одржување на зголемена поврзаност.Во ZHUSUN, наш приоритет е воспоставување отворен дијалог помеѓу нашите клиенти и нашиот производствен тим, фокусиран на менување на производите според вашите потреби.Силно разбирање на односот помеѓу ZHUSUN и нашите клиенти е она што ги одредува одлучувачките квалитетни конектори.Посветени сме на активно решавање на вашите потреби.Нашиот тим верува дека одржливиот раст се потпира на нашето широко познавање за вмрежување и напредно технолошко истражување и дизајн.

Во ZHUSUN, ние остануваме конкурентно во првите редови на технолошките иновации, користејќи ја извонредноста во инженерската експертиза за да ги задоволиме барањата на пазарот кој постојано се шири.

H281d83df8aa54544ad55ecb2ba2078f52 (1)

НАШИТЕ ДЕЛОВИ

H7a90e700a56445b68eb47693694a5a6aU

НАШАТА КАНЦЕЛАРИЈА

Ha9862c6ae4e34435a2c193d8aa6d3747x

НАШАТА САЛА ЗА СОСТАНИ

H2d896e2a32234487a307768cb4a2fdd6W

НАШАТА ФАБРИКА

8261a7e88e256d42a51f86f61434fb0
08f957dd2247b4d40c47f20ce9a9d82
556f4b3b771efd64ebb0e9ad72849f8
2d19fbbcc39707760041d27247ef889
8e2b01f36d34db72251430f6ef2afe8
d10ee1eb6b3feba8807b5e7a1f6e702

ФАБРИКА

РАБОТИЛНИЦА
л
kk
jj1
хч
gg

Yueqing ZhuSun Electronics Co., Ltd.

Обезбедување на квалитет

•Управување со посно производство •100% тестирано (не само тестирано во серија) •Гаранција за квалитет: 5 години

Сертификати

• ISO 9001:2008 • усогласеност со ROHS CE FCC • Активна политика за заштита на животната средина

Истражување и развој

•Понудена услуга OEM/ODM •Инженерот може да дизајнира производи по ваша потреба

Брза испорака

•Комплетни спецификации •На залиха •Кратко време на испорака

Сертификат

сертификат (1)
сертификат (2)
сертификат (3)
сертификат (4)