probaner

Rreth Nesh

jj

YUEQING ZHUSUN ELECTRONIC CO, LTDështë një kompani e specializuar në zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e lidhësve dhe komponentëve të bazuar në komunikim, dhe është e përkushtuar t'u ofrojë klientëve zgjidhje gjithëpërfshirëse të aplikimit të produkteve të ndërlidhjes. certifikuar nga ISO9001:2000, ROSH CE dhe FCC.

Ne jemi themeluar në vitin 2010, aktualisht kemi rreth 1000 staf.ekipi i fuqishëm i kërkimit dhe zhvillimit, sistemi i menaxhimit të cilësisë shumë të kontrolluar, çmimi konkurrues, ne jemi në gjendje të dorëzojmë mallrat brenda një kohe të shkurtër. Për më tepër, ne mund të ofrojmë zgjidhje të plotë profesionale për komponentët magnetikë dhe mbështetje të fortë teknike gjithashtu. Produktet tona janë gjerësisht përdoret në PC Motherboard, çelsin, ruterat, bordin e zhvillimit, Kamera, Internetin e Gjërave dhe pajisje dhe fusha të tjera komunikimi.

rreth
Udhëtim në fabrikë (1)

Produktet kryesore

Lidhës RJ45 me magnetik 10/100/1000M/10G

Transformator pulsi dhe filtër 10/100/1000M/10G LAN

Priza e portit të rrjetit, foleja modulare, lidhësi SFP/SFP+

Cilësia e besueshme dhe pozita e shkëlqyer e kredisë na mundëson të fitojmë komente të favorshme në Gjermani, Francë, Angli, SHBA, Singapor, Kore, Kanada, Rusi dhe Japoni, etj. Ne kemi krijuar marrëdhënie biznesi me shumë kompani të famshme, si ALCATEL, LUCENT, FLEXTRONICS , HUAWEI, ZTE dhe kështu me radhë.

Ne besojmë fuqishëm se forca jonë teknike dhe shërbimi cilësor do të na bëjnë një partner të përhershëm.

Teknologji, Zgjidhje, Lidhje

Ne besojmë në zgjidhje superiore përmes investimit në kërkime të gjera për të krijuar ndërlidhje cilësore për tregun botëror.Është thelbësore në ZHUSUN për të siguruar kënaqësinë e palëkundur të klientit.Ne avancojmë nevojat tuaja me dorëzim të kujdesshëm dhe të saktë.

Fleksibiliteti dhe besueshmëria janë cilësi thelbësore për ruajtjen e rritjes së lidhjes.Në ZHUSUN, prioriteti ynë është vendosja e dialogut të hapur midis klientëve tanë dhe ekipit tonë të prodhimit, i fokusuar në modifikimin e produkteve sipas nevojave tuaja.Një zotërim i fortë i marrëdhënies midis ZHUSUN dhe klientëve tanë është ajo që përcakton lidhjet vendimtare cilësore.Ne jemi të përkushtuar për të zgjidhur në mënyrë aktive nevojat tuaja.Ekipi ynë beson se rritja e qëndrueshme mbështetet në njohuritë tona të gjera për rrjetëzimin dhe kërkimin dhe dizajnin e avancuar teknologjik.

Në ZHUSUN, ne mbetemi konkurrues në ballë të inovacionit teknologjik, duke shfrytëzuar përsosmërinë në ekspertizën inxhinierike për të përmbushur kërkesat e një tregu gjithnjë në zgjerim.

H281d83df8aa54544ad55ecb2ba2078f52 (1)

ZYRA E ZYRAVE TONA

H7a90e700a56445b68eb47693694a5a6aU

ZYRA JONË

Ha9862c6ae4e34435a2c193d8aa6d3747x

DHOLA JONË E MBLEDHJEVE

H2d896e2a32234487a307768cb4a2fdd6W

FABRIKA JONË

8261a7e88e256d42a51f86f61434fb0
08f957dd2247b4d40c47f20ce9a9d82
556f4b3b771efd64ebb0e9ad72849f8
2d19fbbcc39707760041d27247ef889
8e2b01f36d34db72251430f6ef2afe8
d10ee1eb6b3feba8807b5e7a1f6e702

FABRIKE

PUNE
ll
kk
jj1
hh
gg

Yueqing ZhuSun Electronics Co., Ltd.

Sigurimi i cilësisë

•Menaxhimi i thjeshtë i prodhimit •100% i testuar (jo vetëm i testuar në grup) •Garancia e cilësisë: 5 vjet

Certifikatat

•ISO 9001:2008 •Përputhshmëria me ROHS CE FCC •Politika aktive e mbrojtjes së mjedisit

R&D

•Shërbimi OEM/ODM i ofruar •Inxhinieri mund të dizenjojë produkte sipas nevojës tuaj

Dorëzimi i shpejtë

•Specifikime të plota •Në magazinë •Kohë e shkurtër e prodhimit

Certifikata

certifikatë (1)
certifikatë (2)
certifikatë (3)
certifikatë (4)